04.09.2026
Obwieszczenie Wójta Gminy Jerzmanowa z dnia 4 września 2026 r. dotyczące przedsięwzięcia pn.: „Instalacja fotowoltaiczna o mocy do 90 MWp z magazynem energii elektrycznej do 50 MWp”, w Gminie Jerzmanowa, Obr. 0003 Jaczów realizowanego na działce ewidencyjnej nr: 777/5.

Obwieszczenie Wójta Gminy Jerzmanowa z dnia 4 września 2026 r. dotyczące przedsięwzięcia pn.: „Instalacja fotowoltaiczna o mocy do 90 MWp z magazynem energii elektrycznej do 50 MWp”, w Gminie Jerzmanowa, Obr. 0003 Jaczów realizowanego na działce ewidencyjnej nr: 777/5.

Na podstawie art. 49 ustawy  z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz.U.2025.1691) w związku z  art. 38, art. 74 ust. 3 oraz art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U.2026.670 ze zm.) zawiadamiam strony postępowania o wydaniu przez Wójta Gminy Jerzmanowa decyzji znak: GNZ-II.6220.2.2026 z dnia 4 września 2026 r. o odmowie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Instalacja fotowoltaiczna o mocy do 90 MWp z magazynem energii elektrycznej do 50 MWp”, w Gminie Jerzmanowa, Obr. 0003 Jaczów realizowanego na działce ewidencyjnej nr: 777/5.

Z treścią decyzji oraz dokumentacją sprawy, można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Jerzmanowa ul. Lipowa 4 pokój nr 121 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu w terminie 14 dni od daty podania niniejszej informacji do publicznej wiadomości.

Ponadto informuję, iż strony postępowania mogą wnieść odwołanie od decyzji, w terminie 14 dni, licząc od dnia doręczenia niniejszego zawiadomienia.

Ponieważ w powyższej sprawie liczba stron postępowania przekracza 10, niniejsze zawiadomienie-obwieszczenie zostaje podane stronom postępowania poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Jerzmanowa.

Zgodnie z art. 49 k.p.a. zawiadomienie uznaje się za doręczone po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło udostępnienie pisma w Biuletynie Informacji Publicznej.

Obwieszczenie nastąpiło w dniu 4 września 2026 r.

Obwieszczenie na BIP